ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Бойовики самовільно перебралися з Комінтернового у Донецьк, - розвідка

Терористи готуються до локальних наступальних дій на Донецькому та Слов'янському напрямках
Depo.
11 січня 2016 18:55
ФОТО: depo.ua
Бойовики самовільно перебралися з Комінтернового у Донецьк, - розвідка
Бойовики самовільно перебралися з Комінтернового у Донецьк, - розвідка

Бойовики з так званого "3 батальйону 9 окремого мотострілецького полку" російських окупаційних військ самовільно залишили позиції в районі Комінтернового і разом зі своїм командиром поїхали до Донецька в новий "батальйон".

Про це Depo.Донбас повідомили в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

"Встановлено самовільне залишення передових позицій у районі Комінтернового підрозділами "3 батальйону 9 окремого мотострілецького полку". При цьому частина, особового складу відбула зі своїм командиром (позивний "Веселий") до Донецька, де увійшла до складу новостворюваного під кураторством Захарченко 4 окремого розвідувального батальйону", - повідомили в розвідці.

Згідно з даними ГУР, в даний час у складі новостворюваного розвідбату знаходяться більше 110 військовослужбовців, командиром планується призначити "Веселого".

"У зв'язку з цим командування "9 окремого мотострілецького полку" було змушене провести перегрупування підрозділів і розширити райони оборони 1 і 2 батальйонів полку", - наголошується в коментарі. В цілому ж, відповідно до інформації військової розвідки, ситуація на Сході України має тенденцію до загострення.

"Російсько-терористичні війська здійснюють підготовку до відновлення локальних наступальних дій, в першу чергу на Донецькому та Слов'янському напрямках", - стверджують у Головному управлінні розвідки.

Нагадаємо, відсьогодні до Іловайська пускають тільки за спецперепустками та місцевих жителів.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас