Бойовики отримали чергові "передачки" пального з Росії і облаштовують склади

На окупованій території Донбасу російські найманці облаштовують склади для накопичення пального і боєприпасів, що найбільше застосовують для обстрілів ЗСУ

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на координатора групи "Інформаційний спротив" Дмитра Тимчука.

"Для забезпечення терористичної діяльності частин і підрозділів "1 і 2 АК" оперативного угруповання російських окупаційних військ в період з 18 по 24 вересня з території Росії було доставлено близько 1500 тонн ПММ на залізничні станції Ровеньки та Червона Могила", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що командування обох "армійських корпусів" продовжує проводити заходи з накопичення матеріально-технічних ресурсів, необхідних для ведення бойових дій.

"Відзначаються спроби створення власних запасів палива в значних обсягах в ряді "бригад" 1-го АК і виділення для цих цілей певної кількості ПММ з поточного забезпечення, що надходить з Росії", - повідомляє Тимчук.

За його даними, у "2-му АК" командування намагається в районі Луганська створити кілька "точок зберігання" (складів) для накопичення боєприпасів калібрів і типів, що найбільш витрачаються - міни до мінометів (обох калібрів), 122-мм артилерійські снаряди, 125-мм танкові снаряди та ін.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас