У Чермалику волонтери рятували чоловіка, який отримав поранення у власному подвір'ї

16 грудня, близько 12.00 внаслідок обстрілу зі стрілецької зброї найманцями збройних формувань Росії з Набережного території населеного пункту Чермалик був поранений 50-річний чоловік

Як передає Depo.Донбас, українська сторона СЦКК повідомляє про продовження підступних обстрілів з боку збройних формувань РФ мирних населених пунктів вздовж лінії розмежування.

"Постраждалого оперативно на машині волонтерів доправили до Маріупольського військового-медичного госпіталю з діагнозом: вогнепальне сліпе кульове поранення середньої третини лівого стегна. Після надання медичної допомоги лікарі оцінюють його стан як стабільний", - йдеться у повідомленні.

Прибувши до Маріупольського військового-медичного госпіталю, спостережна група української сторони СЦКК зі слів постраждалого дізналася, що вогневе поранення він отримав, коли вдень пересувався подвір'ям власного будинку по вулиці Нікітіна буд.25.
Інших потерпілих серед цивільного населення у Чермалику, на щастя, немає.

Українська сторона СЦКК засуджує дії збройних формувань щодо обстрілів населених пунктів, що ставить під загрозу життя та здоров'я цивільного населення.

Провокаційні активні бойові дії окупаційної адміністрації свідчать про зацікавленість у подальшому загостренні конфлікту, демонструють небажання дотримуватися режиму припинення вогню та свідоме невиконання Мінських домовленостей.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас