ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Бойовики Мозгового розповіли The Independent, що не вірять у версію про українську ДРГ: Його вбили свої

Кажуть, що українці так далеко не могли б пробратися
Depo.
25 травня 2015 14:50
ФОТО: depo.ua

Бойовики знищеного ватажка банди "Призрак" Олексія Мозгового розповіли британській газеті The Independent, що не вірять у версію про українську ДРГ, яка ніби то вбила ватажка.

У статті видання "Ukraine crisis: The last days of Aleksey Mozgovoi, rebel hero of the 'Ghost' battalion - killed in an ambush" йдеться про те, що бойовики вважають, що у смерті Мозгового винні свої.

"У батальйоні Мозгового мало хто вірить в офіційну версію про українські диверсійні рупи. Відповідальний за гуманітарну допомогу заступник командира Кирило Андросов сказав, що ніколи не повірить у цю історію. "Його вбили свої", - коротко сказав він, відмовившись вдаватися в деталі", - йдеться у матеріалі.

Інший боєць із псевдонімом «Малий» заявив британському виданню, що не вірить у спроможність українців здійснити такий грамотний напад у тилу підконтрольної бойовикам території.

Офіційна прес-служба виступила з заявою, в якій зазначила, що вбивство Мозгового мало на меті "підірвати єдність між Алчевському і Луганськом".

Як повідомляв Донбас.depo.ua, 23 травня на окупованій Луганщині ликвідували ватажка алчевської банди "Призрак" Олексія Мозгового і вже почали ліпити з нього героя "Новоросії". 

Відповідальність за ліквідацію взяли на себе партизани групи "Тіні".