ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В "ЛНР" розповідають дітям, що Діда Мороза в полон взяв Порошенко

Терористи фабрикують листи під дітей
Depo.
11 січня 2016 22:24
ФОТО: depo.ua
В "ЛНР" розповідають дітям, що Діда Мороза в полон взяв Порошенко
В "ЛНР" розповідають дітям, що Діда Мороза в полон взяв Порошенко

Про це написав у "Фейсбуці" очільник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука, передає Depo.Донбас.

"Несподівано відкрив для себе ще одну грань "гібридної війни" Кремля – готовність використати в своїх брудних технологіях одну з найчутливіших тем людської культури – тему дитинства. Минулого тижня проросійські бойовики передали в наші школи листи, авторство яких хотіли приписати українським дітям, які проживають на тимчасово окупованих територіях. Окрім спекулювання сакральними для всього людства цінностями, специ з "лубянки" спрацювали достатньо грубо. Наведу кілька найбільш кричущих зразків", - пише Тука.

Навіть для пересічних громадян – нефахівців – графологів чи експертів з псиолінгвістики очевидною є спроба сфабрикувати листи під дітей:

- складна філософська тематика, що не властива для дитячого мислення ("мы живем в одной стране, но мы очень разные". "У нас общая история и культура. И мы все правосланые!!!);

- оперування пропагандистськими штампами, що притаманні риториці досвідчених кремлівських спікерів ("Но вы выбрали евроинтеграционный вектор вашего развития и решили уничтожитьрусскоговорящее население Донбасса потому что в Европе не любят Россию");

- надмірна агресія та погрози ("Мама сказала, что вы его забрали в плен", "Скажите своим отцам, чтобы перестали бомбить нас, или будут последствия").

Бойовики "ЛНР" розповідають дітям, що Діда Мороза в полон взяв Порошенко (ФОТО) - фото 1

"Я хотів би звернутися до авторів цих фейків. Нешановні! Як немає вічного миру, так і немає вічної війни! Колись весь цей жах, що ви влаштували на Донбасі, закінчиться і ми почнемо жити по-новому. І якщо бойові дії між військовими стануть предметом для дискусій між вченими та політиками, то використання у своїх загарбницьких планах дітей не матиме прощення і не буде зрозумілим майбутнім поколінням. Не чіпайте своїми брудними лапами наших дітей!!!", - зазначає Гергій Тука.

Бойовики "ЛНР" розповідають дітям, що Діда Мороза в полон взяв Порошенко (ФОТО) - фото 2

"Таких листів в мене біля 20. Багато з них явно написані з використанням зразку, або під диктовку. Передавались вони з допомогою "міжнародників", яких явно використовували в своїх цілях мерзотники", - резюмує голова Луганської області.

Бойовики "ЛНР" розповідають дітям, що Діда Мороза в полон взяв Порошенко (ФОТО) - фото 3

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас