ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Бойовик з Горлівки втік на Росію і скаржиться на кривду від ватажків терористів (ВІДЕО, ФОТО)

Черговий перебіжчик-поліцай з Горлівки образився на своїх господарів, втік на Росію і звідти скаржиться на колишніх командирів
Depo.
24 грудня 2015 17:42
ФОТО: depo.ua
Бойовик з Горлівки втік на Росію і скаржиться на кривду від ватажків терористів (ВІДЕО, ФОТО)
Бойовик з Горлівки втік на Росію і скаржиться на кривду від ватажків терористів (ВІДЕО, ФОТО)

Про це пише pauluskp у своєму блозі "Архів журналіста", передає Depo.Донбас.

За даними блогера, Олексій Сосонний колишній міліціонер з Горлівки і справжній зрадник - у минулому проходив строкову службу, давав присягу, яку порушив, перейшовши на бік ворога. Повідомляється також, що до війни працював в охороні банку.

"Сосонний не любить своє прізвище, воліючи називатися Олексієм Вікінгом, так як він реконструктор і часто виряджається вікінгом. і не тільки" - пише блогер.

Бойовик з Горлівки втік на Росію і скаржиться на кривду від ватажків терористів (ВІДЕО, ФОТО) - фото 1

на думку автора блогу, природно, що Сосонний великий шанувальник "колеги"-реконструктора Гіркіна. І також, як гіркін, утік на Росію, де зрадники полюбляють кучковаться і плакатися один одному в жилетку, мовляв, "нас обдурили".

У блогу уточнюється, що, відео з Сосонним записав такий же зрадник Дубовий, який також розчарувався в своїх російських господарях.

Зокрема, у "бесіді" горлівський зрадник скаржиться, що танки ламаються від природного зносу, а запчастин немає - тому бронетехніка поступово зникає. А українці, навпаки, посилюються.

Але останньою краплею, за його словами, для нього стало демонстративне приниження з боку ватажків. Коли українські партизани замінували дорогу за позиціями бойовиків і кілька з них підірвалися, то "командування" вирішило оформити їх як загиблих цивільних.

"Труп переодягли і сказали, що на рибалці підірвався, а поранених поклали в лікарню з "побутовими травмами" - обурюється "Вікінг"-невдаха.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас