Бойовик перед смертю викрив станцію стеження окупантів на Донбасі (ФОТО)

Волонтери міжнародної спільноти опублікували чергове викриття присутності російської зброї і армійських комплексів на Донбасі

Як пише Depo.Донбас з посиланням на спільноту InformNapalm.

У новому матеріалі волонтери звернули увагу на російську станцію наземної розвідки  "Кредо-М1", фото якої в Оленівці виклав бойовик з російського Шахтарська.

Бойовик перед смертю викрив станцію стеження окупантів на Донбасі (ФОТО) - фото 1

Повідомляється, що у лютому він розмістив знімок в соцмережі, а вже за кілька днів в коментарях користувачі повідомили про його смерть.

Бойовик перед смертю викрив станцію стеження окупантів на Донбасі (ФОТО) - фото 2

Волонтери проаналізували фото бойовика і дійшли висновку, що воно було зроблено на даху Оленівського комбінату хлібопродуктів (Волноваський район Донецької області).

"Станція призначена для виявлення наземних (надводних) рухомих цілей. Зокрема, її застосовують для забезпечення стрільби артилерії. Використовується, в тому числі, при поганій видимості через погодні умови",- йдеться у повідомленні.

Бойовик перед смертю викрив станцію стеження окупантів на Донбасі (ФОТО) - фото 3

Аналітики спільноти також прорахували зону спостереження, яку забезпечує цей комплекс.

Бойовик перед смертю викрив станцію стеження окупантів на Донбасі (ФОТО) - фото 4

Бойовик перед смертю викрив станцію стеження окупантів на Донбасі (ФОТО) - фото 5

"Даний дах будівлі - це ідеальне місце для ведення постійного спостереження за трасою "Донецьк - Маріуполь" (H20) і всієї прилеглої "сірою зоною" за допомогою військового спецобладнання. Тим більше, що це не перший зафіксований випадок застосування російськими окупаційними військами спецобладнання на даному даху", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у серпні 2015 року, зафіксовано ведення спостереження російськими бойовиками безпілотником "Елерон-3СВ" з даної висоти.

Нагадаємо, що дана станція наземної розвідки ПСНР-8 "Кредо-М1" була прийнята на озброєння російської армії в 2002 році. Стати трофеєм вона не могла, бо в Україну не експортувалася. 

Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme