ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Бойовик "ДНР" у Горлівці побив битою депутата "ДНР" і його свиту

Постраждалих витягли з таксі, стали зривати гіпс з переламаною руки і поливати голову гарячою кавою.
Depo.
8 червня 2015 11:04
ФОТО: depo.ua

Так званий військовий комендант окупованої "ДНР" Горлівки Юрій Микулин (позивний "Лемон") побив одного з так званих депутатів "ДНР", його помічників і співробітників телеканалу "Горлівка. Сегодня".

У них діагностовано перелом руки, перенісся, ребра, струс мозку і маса ударів, пише видання "Горлівка. Сегодня", яке підконтрольне "депутату" від «ДНР» Юрію Крікуленко.

Після цього випадку "Народною Радою" була створена тимчасова комісія, завдання якої дати оцінку конфлікту. В даний час порушено так звану кримінальну справу за фактом стосовно дій Мікуліна.

"Вони з легкістю піднімають руку на вагітну жінку, хворого на церебральний параліч молодого хлопця, літнью людини, всіх тих, хто перебував у приміщенні місцевого телеканалу «Горлівка Сегодня», який незаконної силою захопив Дарковскій (самозваний мер Горлівки) за підтримки комендатури по чолі з комендантом Мікуліним", - повідомляється на сепаратистському сайті.

При цьому, після того, як всі свідки і потерпілі дали свідчення, їх стали розшукувати по місту, надаючи тим самим тиск. Одного з постраждалих витягли з таксі, стали зривати гіпс з переламаною руки і поливати голову гарячою кавою.