Бойовик Алабай натякає, що Захарченко продав зброю для організації Майдану на Росії

На Росії знайдено склади зброї, яку влада "ДНР" продала та переправила з окупованого Донбасу, і за допомогою якої готується повстання на кшталт українського Майдану

Про це у Москві в інтерв'ю розповів бойовик Володимир Новиков (Алабай), підрозділ якого оточило так зване "МГБ" "ДНР" під Горлівкою, передає Depo.Донбас.

Він зазначив, що цю зброю бойовики та найманці захопили після відходу українських військ з Іловайська, а потім зброя просто була вивезена у невідомому напрямку.

"На той момент було захоплено багато боєприпасів та зброї, а на сьогодні цього всього немає. Ця стрілкова зброя пропала у невідомому напрямку, було і немає", - сказав він.

"Це явно підготовка такого ж сценарію, який був в Україні. А враховуючи територію Росії то придушити це повстання буде важче. Я бачу, що це просто підготовка до Майдану третіми силами, який планується на Росії", - сказав Алабай.

Він стрверджує, що у "ДНР" іде активна торгівля зброєю та наркотиками, каже, що оприлюднив ці факти, а його підрозділ через це оточили.

Нагадаємо, запорізький ватажок банди "Троя" Володимир Новиков (Алабай) розповів про причини оточення його підрозділу під Горлівкою. Він зазначив, що коли його бойовики потрапили в оточення, "опричники" ватажка "ДНР" Олександра Захарченка вважали, що він попався. Насправді ж Алабай поїхав відзначати Новий рік у Москву, а оточення відбулося 30 грудня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас