UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Бойові офіцери створили в Україні новий рух

В Україні з’явилась нова Громадська організація "Офіцерський рух учасників війни", створена бойовими офіцерами, яка має намір сприяти реформам в ЗСУ та допомагати учасникам АТО і сім’ям загиблих

Бойові офіцери створили в Україні новий…

Про це заявили представники Офіцерського руху, передає Depo.Донбас з посиланнчм на "Укрінформ".

"Метою організації є передача військового досвіду на військових кафедрах вузів, у військових інститутах, допомога сім’ям загиблих, передача досвіду з реабілітації, консультативна допомога в реформуванні ЗСУ, сприяння поверненню окупованих територій", - сказав Віталій Баранов, комбат 90-го ОАЕМДБ 2014-15 років, кіборг.

Він зазначив, що у складі організації більше 30 офіцерів, серед яких Герої України, народні Герої України, яким не байдуже майбутнє України.

Олександр Петік, офіцер батальйону "Айдар" 2014-15 рр., наголосив, зокрема, на ситуації з системою психологічної і виховної роботи у військах.

Своєю чергою Євген Лавров, учасник боїв за Дебальцеве 2014-15 рр., другий комбат 25-ї ОМПБр "Київська Русь" 2015 - 2018 рр., кавалер ордена "За мужність" III ступеня, акцентував на необхідності проведення реформи в ЗСУ.

Євген Пташник, другий комбат батальйону "Айдар" 2014-15 рр., ветеран війни в Афганістані, доповнив, що ЗСУ конче потребують сучасного озброєння.

Володимир Довгий, заступник командира 16-ї ОМПБр 58-ї бригади, учасник боїв за Авдіївську промзону 2015-16 рр.,повідомив, що їхня громадська організація створила однойменний благодійний фонд з метою допомогти державі в реабілітації, зокрема й психологічній, учасників війни, інвалідів війни та сімей загиблих.

Нагадаємо, в Одесі президент України Володимир Зеленський вручив військовим державні нагороди.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook