ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Близько 3 тис осіб на Луганщині втратили статус переселенця

У Луганській області близько 3 тисяч осіб позбавили статусу переселенця через те, що перевіряючі не підтвердили їхньохї наявності за містом реєстрації
Depo.
22 грудня 2015 15:04
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Донбас, з посиланням на директора Департаменту соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації Елеонору Поліщук.

"Близько трьох тисяч громадян сьогодні, за даними міграційної служби, не перебувають на території, і, відповідно, ця інформація прийшла до нас, до органів соціального захисту, і далі ми передаємо ці дані до Пенсійного фонду, і в інші фонди, де громадяни зареєстровані як одержувачі будь-яких соціальних виплат", - пояснює .

За словами чиновниці, перевірки здійснюються як у робочий, так і в не робочий час.

"Я вам скажу, що з числа переселенців, працюючих не дуже багато. Ті, хто працює, надає довідки з місця роботи. Там, де людина працює, якраз найменше відвідують ці служби", - пояснила Поліщук.

Вона також уточнила, що такі дії не суперечать законодавству.

"Не тільки міграційна служба, а й органи соцзахисту, і, відповідно, наша поліція ходять  за адресами та перевіряють наявність громадян, які зареєстровані як тимчасово-переміщені по території і які, відповідно, претендують на певні державні виплати", - зазначила Поліщук .

За словами чиновниці, якщо людина їде, то для збереження статуса вона  має зробити відповідну заяву до органів соцзахисту.


«

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтесь до груп Depo.Донбас у