ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

ОБСЄ зафіксувало на Донбасі збільшення білоруських вантажівок

Місія ОБСЄ продовжує фіксувати вивезення вугілля з Донбасу в Росію та заявляє про збільшення вантажівок з Білорусі на сході України
Depo.
19 травня 2015 23:05
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у тижневому звіті місії ОБСЄ, яка базується на пунктах пропуску "Гуково" та "Донецьк" в Ростовській області, повідомляє Донбас.depo.ua з посиланням на "Уніан".

За період з 13 по 19 травня, спостерігачі продовжують фіксувати збільшення кількості різних вантажівок, які перетинають українсько-російський кордон в обох напрямках.

"Спостережна місія продовжує стежити за самоскидами, які перевозять вугілля з Луганської області в Російську Федерацію через прикордонний пункт пропуску "Гуково", - сказано в звіті.

Спостерігачі відзначають інтенсивний рух товарних вантажівок, які перетинають кордон на прикордонному пункті "Донецьк" в обох напрямках.

"В той час, коли більшість вантажівок зареєстровані в Луганській області, у звітний періоді спостережна місія фіксує вантажівки, які зареєстровані у Білорусі які також перетинали кордон", - зазначається у звіті.

За даними місії, кількість вантажівок з Білорусі збільшилася у порівнянні з попереднім тижнем. Зокрема, загалом 26 таких вантажівок було помічено на прикордонному пункті "Донецьк".

Окремо зазначено, що місія спостерігала за бензовозами, які також перетинали кордон на обох пунктах пропуску. Ці вантажівки в основному мали на цистернах написи російською "Пропан" та "Вогненебезпечно".

Нагадаємо, бойовики визнали, що в російських "гумконвоях" доставляють вбивчі запчастини.