ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Біль і страх Донбасу - на совісті Путіна, - нобелівський лауреат жорстко відповіла роспропаганді

Кровопролитна війна на Донбасі лежить на совісті президента Росії Володимира Путіна

Depo.
20 червня 2017 20:23
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас, заявила білоруська письменниця, лауреат Нобелівської премії з літератури Світлана Алексієвич в ІА "REGNUM".

Журналіст весь час намагався довести, що в Україні в 2014 році відбувся "державний переворот" і люди на південному сході країни вийшли протестувати проти нього.

"Ні, це був не державний переворот. Це нісенітниця. Ви багато дивітися телевізор", - парирувала Алексієвич.

"Хіба там були не російські танки, не російська зброя, не росіяни-контрактники? Якби не було вашої зброї, там би не було війни. Так що не морочте мені голову цією нісенітницею, якою забита ваша голова. Ви так легко піддаєтеся пропаганді" , - аргументувала вона свою позицію.

"Так, там (на Донбасі - ред.) біль, там страх. Але це на вашій совісті, на совісті Путіна. Ви вторглися в чужу країну, на якій підставі? В інтернеті мільйон знімків, як ходить туди російська техніка. Всі знають, хто збив (малайзійський "Боїнг" - ред.) і все інше. Давайте вже закінчувати ваше ідіотське інтерв'ю. У мене вже немає сил на нього. Ви просто набір пропаганди, а не розумна людина ", - досить різко відреагувала письменниця на питання журналіста.

"Я не політик. Але коли ставиться під сумнів цілісність держави, це проблема політики. Коли туди вводять чужі війська і починають на чужій території наводити порядки. За яким правом Росія увійшла на Донбас?", - неодноразово задавала риторичне питання нобелівський лауреат.

Нагадаємо, у Twitter створили фейковий акаунт міністра культури Франції Франсуаз Ніссен, де повідомили про смерть Нобелівського лауреата з літератури за 2015 рік Світлани Алексієвич.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас