"Базарні тітки" з "Л-ДНР" зірвали переговори про обмін заручниками

Переговори гуманітарної групи щодо Донбасу у Мінську зірвали представники "Л-ДНР" (ОРДЛО)

Про це у Facebook повідомила представник України у гуманітарній підгрупі Ірина Геращенко, передає Depo.Донбас.

Вона зазначила, що представники Росії і запрошені з ОРДЛО знову в категоричній формі відмовилися від всіх пропозицій української сторони щодо передачі росіянам 25 засуджених громадян їх країни в обмін на політв‘язнів Кремля, помилування 72 сепаратистів в обмін на 19 наших заручників на окупованих територіях.

За словами Геращенко вони "влаштували огидну істерику, коли тільки українські представники заявили вимогу про негайне звільнення військовополонених моряків". 

"Засідання групи було грубо зірвано базарними тітками (інших окупанти на окупованих територіях не знайшли), які є запрошені від ОРДЛО і функція яких : озвучувати темники Кремля", - написала Геращенко. 

Вора розповіла, що "під час засідання гуманітарної підгрупи ТКГ, в ході обговорення можливих варіантів обміну заручників
запрошена із Донецька не дипломатично, базарно, в образливій і некоректній формі спробувала робити заяви на адресу України та вищого політичного керівництва держави". 

"Українська делегація висловила рішучий протест координатору щодо перетворення важкого переговорчого процесу на базар з лайливими хамами і залишила залу засідань. Мої колеги жорстко зазначили представникам ОБСЄ і РФ щодо неприпустимості образливих, недипломатичних висловлювань в рамках перегноворного процесу з боку маріонеток Кремля", - написала Геращенко.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook