Батьки АТОшника вимагають стягнути з Росії майже 4 млн грн за смерть сина в Дебальцевому

До суду Хмельницької області надійшов позов батьків загиблого військовослужбовця проти Росії про відшкодування моральних збитків, заподіяних внаслідок збройної агресії РФ в Україні

Як передає Depo.Донбас, про це повідомляє прес-служби суду.

"В обґрунтуванні вимог позивачі вказали, що син у період з 31 липня 2014 року брав участь у захисті незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України в Донецькій області. 9 лютого 2015 року - трагічно загинув, виїхавши разом із двома пораненими бійцями, фельдшером і водієм, із блокпоста в м. Дебальцеве Донецької області і не доїхавши до м. Бахмут (до 2016 року м. Артемівськ)", - йдеться у повідомленні.

Батьки просять стягнути моральні збитки в розмірі 1 969 200 грн кожному, що є еквівалентом 60 000 євро за офіційним курсом НБУ на день подачі цього позову.

"Сам факт загибелі військовослужбовця під час виконання обов'язків військової служби 9 лютого 2015 року в м. Дебальцеве Донецької області внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України встановлено рішенням Полонського районного суду від 3 липня 2017 року. Загальновідомим є той факт, пишуть батьки, що в лютому 2014 року почалася військова агресія Російської Федерації проти України, внаслідок якої була анексована територія Автономної республіки Крим, частково окуповані території Донецької та Луганської областей України. Через ці події було порушено невід'ємне право на життя їхнього сина, що спричинило тяжкі моральні страждання позивачам: душевний біль, втрата спокою, відчуття незахищеності та розчарування, втрати сенсу життя і віри в майбутнє", - повідомляють у суді.

Справу призначено до розгляду на 6 листопада 2018 року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #суд