АТОвець Ананьєв написав книгу про війну "Сліди на дорозі", продав вже 10 тис. примірників

Гроші на друк забезпечили попередні замовлення, а з редактурою, дизайном і версткою допомогли двоє друзів. Тепер ветеран підписує контракти на публікацію за кордоном

Історією свого успіху Валерій Ананьєв поділився в Facebook, повідомляє Depo.Донбас.

"Книга "Сліди на дорозі" існує менше 5 місяців, і за цей час продано вже 10 000 примірників. Чи можна назвати цей результат хорошим? Напевно... Якщо порівнювати його із загальною ситуацією напівмертвого книжкового українського ринку, де прекрасний результат - це 2-3 тисячі на рік", - пише ветеран.

Разом із двома друзями Валерій виконав роботу, якою зазвичай займається видавництво, отримуючи за це ексклюзивні права і можливість змінювати текст.

"Редактура, коректура, верстка, сайт, логістика, півторамісячний тур по Україні, реклама були організовані лише двома, а пізніше трьома людьми. І я щиро пишаюся тим результатом, якого мені вдалося досягти з друзями", - ділиться автор.

При цьому ні сам Валерій, ні його друзі до цього ніколи не займалися книговиданням.

"Цього тижня я підписую перший контракт про друк книги за кордоном іноземною мовою, попереду зарубіжні презентації, аудіокнига, цифрова версія, подальші переклади англійською, польською та литовською мовами... Коротше, планів багато", - підсумовує Валерій.

"Сліди на дорозі" - книга про події в зоні АТО. Автор провів на війні близько 3 років. Під час служби він записував враження від того, що відбувається, знімав фото і відео. Тепер Валерій Ананьєв називає свою книгу "живою": на сторінках розкидані QR-коди, просканувавши які за допомогою смартфона, можна побачити ілюстрації до тексту, зняті в зоні АТО.

Нагадаємо, що ветерана АТО і письменника Валерія Ананьєва затримали на початку вересня 2018 року за умисне нанесення ушкоджень середньої тяжкості.

На Дніпропетровщині суд закрив справу АТОвця Ананьєва.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас