ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Асоціація Франція-Україна надала гуманітарну допомогу, що поліпшить життя мешканцям Донбасу (ФОТО)

На Донбас прибула чергова партія гуманітарної допомоги в рамках стратегічної ініціативи командувача Об'єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєв "Допомога Схід"

Depo.
17 липня 2018 22:55
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-центр штабу операції Об'єднаних сил, передає Depo.Донбас.

Як наголошується в повідомленні, десятки тонн медичного вантажу будуть спрямовані в медустанови і дитячі установи населених пунктів, які знаходяться у лінії зіткнення для поліпшення життя місцевих людей.

Допомога надана Асоціацією "Медична та благодійна допомога Франція-Україна" і доставлена ​​представниками Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України.

"Сьогодні відбувся ще один етап стратегічної ініціативи "Допомога Схід", - сказав заступник командувача Об'єднаних сил полковник Олександр Доманський. - Це десятки тонн вантажу медичного спрямування - медичні ліжка, матраци, візки, меблі, одяг для медичного персоналу та інше медичне обладнання".

Він зазначив, що морально-психологічний стан, фізичний стан тих людей, які проживають в "сірій зоні", або в тих населених пунктах, які знаходяться поблизу лінії зіткнення, вкрай важкий. І одне з пріоритетних завдань командування Об'єднаних сил виконується для того, щоб поліпшити якість життя жителів цих районів. Там це обладнання дуже необхідно і воно буде направлено до медичних установ, щоб людям можна було поліпшити рівень надання медичної допомоги.

"Ми розраховуємо, що завдяки спільним зусиллям нам вдасться донести до всієї України головну ідею нашої співпраці:" Об'єднані сили в суспільному сенсі - це патріоти, об'єднані в конкретних справах заради перемоги", - зазначив полковник Доманський.

Повідомляється, що перш за все гуманітарна допомога спрямовуватиметься в цивільні медичні установи прифронтових населених пунктів Донецької і Луганської областей. Зокрема, Мар'їнки, Селидове, Бахмута, Краматорська, Золотого, Гірського, Сватове, Троїцького, Кремінній та інших.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook