ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Арсенал українських вояків поповнить модернізований танк (ФОТО)

Найближчим часом "Укроборонпром" передасть Міністерству оборони модернізовані танки Т-64, які принципово відрізняються від своєї початкової комплектації
Depo.
23 грудня 2015 14:42
ФОТО: depo.ua
Арсенал українських вояків поповнить модернізований танк (ФОТО)
Арсенал українських вояків поповнить модернізований танк (ФОТО)

Про це повідомляє Depo.Донбас, з посиланням на генерального директора Державного концерну "Укроборонпром" Романа Романова.

"Т-64 найближчим часом потрапить до військ. Ця техніка буде передана Міністерству оборони. І наші солдати будуть використовувати цей модернізований танк, який наділений принципово іншими властивостями, ніж спочатку закладали його конструктори", - сказав він.

Арсенал українських вояків поповнить модернізований танк (ФОТО) - фото 1

"Укроборонпром" також відновив розробку бойової машини для піхоти на базі танку Т-64, яка буде здатна витримувати попадання бронебійних куль, а також постріл гранатомета.

Крім того, 17 грудня, керівництво ДК "Укроборонпром" та чеської компанії "VOP CZ, s.p." підписали Меморандум про співпрацю та стратегічне партнерство у проектах з озброєння для потреб Збройних Сил України. В межа співпраці планується  виробництво бронетранспортера "Дозор-Б", який розробив ДП "Львівський бронетанковий завод".Він стане першою вітчизняною військовою технікою, яку за допомогою чеських партнерів виготовлятимуть за стандартами НАТО.

Нагадаємо, що за 11 місяців роботи у 2015 році Державний концерн "Укроборонпром" виготовив для силових структур України 3 468 одиниць озброєння та військової техніки.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтесь до груп Depo.Донбас у