ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Аналітик "Новоросії" розписав, як Росія економитиме на "Л-ДНР" у 2016 році

"ДНР" і "ЛНР" за свій рахунок існувати не можуть. Якщо перекрити їм фінансування і ресурсну допомогу, народні республіки просто не витягнуть
Depo.
11 грудня 2015 11:34
ФОТО: depo.ua
Аналітик "Новоросії" розписав, як Росія економитиме на "Л-ДНР" у 2016 році
Аналітик "Новоросії" розписав, як Росія економитиме на "Л-ДНР" у 2016 році

Про це написав російський аналітик "Новоросії" Борис Рожин, передає Depo.Донбас.

Він нагадав, що значна частина підприємств зруйновані або вивезені на Росію/в Україну, власних джерел доходу начебто продажу вугілля Україні недостатньо, а можливостей вести нормальну міжнародну комерційну діяльність у світлі невизначеного статусу, немає.  

"Спроба покласти "на хунту" відновлення Донбасу явно не прокатить, а значить РФ в тому чи іншому вигляді і в 2016 році продовжуватиме утримувати обидві "республіки". Гроші як і раніше будуть виділятися, снаряди, ПММ та інше "добро" так само буде продовжувати "матеріалізуватися", соціалку будуть підтримувати на задовільному рівні, щоб не допустити торішньої гуманітарної катастрофи і виступів населення проти влади республік у випадку обвалення соціалки", - написав Рожин.

Він зазначив, що при цьому Росія  вишукуватиме способи скорочення витрат і, в міру можливостей, обмежувати масштаби крадіжок в "ЛНР" та "ДНР".

"У цьому зв'язку істотного зростання матеріального достатку громадян "ДНР" і "ЛНР" наступного року не очікується, оскільки на даний момент немає серйозних передумов, щоб різко змінити ситуацію на краще - заливати Донбас грошима, як це свого часу робили з Чечнею навряд чи будуть", - написав Рожин.

На його думку, швидше за все Кремль просто повернеться до "придністровського сценарію", який був відкладений восени 2015 року та економічні відносини між РФ і ЛДНР остаточно стануть аналогічними зв'язкам з іншими невизнаними державами начебто Придністров'я, Південної Осетії і Абхазії.

"Вантажі через кордон, як возили, так і будуть возити. Заяви ж Плотницького на тему "відучувати від гум.помощі" можливо пов'язані ще і з тим, що відбудеться певна легалізація різних сірих схем пов'язаних з бізнесом в прикордонних районах і виведення їх з тіні", - зазначив він.

Він визнав, що головна проблема ЛДНР- невизначений правовий статус республік і їх вельми туманне майбутнє. 

Нагадаємо, ватажок Ігор Плотницький сповідомив, що "ЛНР" в 2016 році перестане отримувати гуманітарну допомогу від Росії.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас