Американський "розвідник" майже 10 годин літав над Донбасом

Стратегічний безпілотний літальний апарат США в неділю провів майже 10-годинний розвідувальний політ вздовж лінія розмежування на Донбасі

Як передає Depo.Донбас, про це пише "Інтерфакс" з посиланням на дані західних авіаційних ресурсів.

"Американський розвідник з бортовим номером 10-2043, що вилетів з авіабази Сігонелла на італійському острові Сицилія, годинами курсував уздовж лінії розмежування України з самопроголошеними "Донецької і Луганської народними республіками" на висоті 16 тис. м", - йдеться у повідомленні.

Після цього безпілотник мав повенктися на базу в Італії, здійснюючи політ в небі над Румунією.

"У ході розвідувального польоту він кілька разів підлітав на відстань приблизно від 40 до 60 км до межує з Луганською областю України районам Бєлгородської, Воронезької та Ростовської областей Росії. У той момент він перебував над Новопсковського району Луганської області", - зазначають у повідомленні.

З урахуванням можливостей ведення розвідки безпілотник RQ-4А Global Hawk міг спостерігати за всією територією "ДНР" і "ЛНР", а також великою частиною території прикордонних областей Росії.

За даними авіаційних ресурсів, важкий американський безпілотник в неділю увійшов в повітряний простір України з боку Румунії на північ від Молдавії і продовжив політ на схід над Кіровоградської та Дніпропетровської областями в бік російського кордону. З Луганської області він почав курсувати вздовж лінії розмежування, здійснюючи політ на північ від неї на відстані приблизно 70-80 км.

Нагадаємо, останій раз такий БПЛА проводив розвідку в небі над Донецькою і Луганською областями 16 січня 2018 року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас