ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Активізація бойових дій окупантів на Донбасі присвячена даті закінчення Мінських угод

Протягом минулих вихідних відзначалася активізація російсько-терористичних військ на Донбасі
Depo.
21 грудня 2015 11:03
ФОТО: depo.ua

Як написав на своїй сторінці у Фейсбуці народний депутат, керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук, у ході обстрілів бойовики, крім "традиційного" для останнього часу озброєння використовували РСЗО БМ-21 "Град", а також 122-мм артилерію (імовірно, гаубиці Д-30А).

"Крім обстрілів, кількість яких різко збільшилася, також зафіксовані множинні випадки наступальних дій тактичного рівня з боку підрозділів супротивника. При спробах зблизитися з позиціями сил АТО, з відкриттям українськими військами відповідного вогню, терористи у всіх випадках були змушені відступити на вихідні позиції", - написав Тимчук.

На думку групи ІС, подібна активізація російсько-терористичних військ останнім часом викликана наближенням номінальної дати закінчення Мінських угод (де-факто абсолютно зірваних на сьогодні зусиллями бойовиків і російських військ).

"З метою продовжити з початком 2016 т.зв. "Мирний діалог" на умовах Москви - тобто проведення "місцевих виборів" на Донбасі під виключним контролем Кремля, подальша легалізація бандформувань під виглядом "народної міліції" і, як наслідок, лише формальна передача регіону під контроль України", - вважає Тимчук.

На його думку, одночасно російсько-терористичні війська намагаються "відсунути" сили АТО від Донецька і проводять активну перегрупування своїх сил для підготовки можливого наступу на Артемівському, Волноваському і приморському (Маріупольському) напрямах, а також на північ від Луганська.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас