Аброськін зв'язав протести під Радою, обстріли на Донбасі та рейди бойовиків

Заступник голови Нацполіції В'ячеслав Аброськін знайшов зв'язок між протестами під Радою, обстрілами на Донбасі та рейдами бойовиків у прифронтових районах

Depo.
20 жовтня 2017 10:12
ФОТО: depo.ua

На своїй сторінці у Facebook Аброськін зазначив, що з початком подій під стінами Верховної Ради 17 жовтня значно зросла активність бойовиків на лінії розмежування у Донеччині та Луганщині, передає Depo.Донбас.

"Майже в унісон з діями "активістів" у стін ВР збільшилась кількість обстрілів. Так, з 10-15 жовтня - 12-17; 16 жовтня - вже 33; 17 жовтня - збільшується до 38; 18 жовтня - досягає максимальної кількості за останні дні 44", - підрахував Аброськін.

Загалом, за його даними, починаючи з 10 жовтня, бойовики здійснили 249 обстрілів підконтрольної Україні території.

"Також з 17 жовтня терористи силами диверсійних груп почали проводить рейди на окупованих територіях, що наближені до лінії розмежування, насамперед, проти населення, яке підтримує цілісність України", - написав Аброськін.

Нагадаємо, за минулу добу 19 жовтня незаконні збройні формування 15 разів порушили режим тиші на Донбасі, а Збройні сили України дев'ять разів вогнем із піхотного озброєння примушували противника дотримуватися перемир'я.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас