ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Аброськін створює кінологічну поліцію Донеччини (ФОТО)

Створюється кінологічний центр з самого початку, оскільки колишні співробітники і собаки залишилися на окупованій території
Depo.
2 червня 2016 21:47
ФОТО: depo.ua
Аброськін створює кінологічну поліцію Донеччини (ФОТО)
Аброськін створює кінологічну поліцію Донеччини (ФОТО)

Як повідомив очільник Донецької поліції В'ячеслав Аброськін, собаки також будуть задіяні в пошуку трупів і наркотиків при проведенні заходів в зоні АТО, передає Depo.Донбас.

"Пес Туман, якого дев'ять місяць тому подарував секретар Маріупольської міськради Степан Махсма. Йому вже 11 місяців. Саме з нього ми починаємо створення кінологічного центру поліції Донеччини. Туман вже проходить навчання і буде працювати по виявленню вибухових засобів, зброї та боєприпасів", - зазначив головний поліцеський Донеччини.

"Роботу підрозділу буде організувати Назар Зубрич, який в 2014 році прийшов добровольцем в батальйон "Артемівськ". Саме зараз, в умовах протидії тероризму, кінологічні підрозділи затребувані, як ніколи. Створення центру вкрай важливо і актуально, - пише Аброськін.

Також він повідомив, що запрошуються до співпраці кінологі-інструктори, дресирувальники і просто люди, закохані в професію кінолог, зі своїм собаками, які навчені і можуть бути використані в поліцейській роботі.

Аброськін створює кінологічну поліцію Донеччини (ФОТО) - фото 1

Аброськін створює кінологічну поліцію Донеччини (ФОТО) - фото 2

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас