ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

70% Донбасу охоплено українським мовленням, - Стець

Канали віщають безпосередньо в епіцентрі конфлікту
Depo.
11 грудня 2015 18:56
ФОТО: depo.ua
70% Донбасу охоплено українським мовленням, - Стець
70% Донбасу охоплено українським мовленням, - Стець

Міністерству інформації вдалося відновити мовлення українських телеканалів і радіостанцій на 70% території Донбасу. Про це в інтерв'ю "LB" заявив міністр інформаційної політики Юрій Стець, передає Depo.Донбас.

"Навіть в зонах "білих плям" - де ми не можемо поставити передавачі або ж через перманентні обстріли або через особливості рельєфу, або з іншої якої причини - там проблема вирішена по-іншому. Там ми встановили близько 180 супутникових антен. На які теж держава не витратила жодної копійки", - розповів Стець.

"Я особливо пишаюся тим, що сьогодні на Донбасі можна побачити програми "Общественного ТВ Донбасса", Сергія Гармаша", - додав також він.

Разом з тим, міністр визнав, відповідаючи на відповідне запитання, наявність проблем з мовленням у Волновасі, де на 4 українських телеканалу припадає 11 російських і 5 "ДНР-орвскіх", а FM-сітка вся російська. Але при цьому Стець зазначив, що до утворення міністерства в місті не були жодного україномовного каналу.

"При створенні міністерства, одним з чотирьох завдань, що стояли переді мною, було відновлення їх мовлення. Саме відновлення. Тому що - зрозумійте правильно - стояти щитом, не допускаючи на територію України сигнали телеканалів "ДНР-ЛНР" - не моя функція, технічно це просто неможливо. Це - все одно, що вимагати від міністра АПК не в Україні зерно вирощувати, але знищувати - замість цього - російські поля; від міністра інфраструктури - не починати знову дороги в Україні, а руйнувати їх в Росії. Це - абсурд. Зрозуміло, що міністерство, у складі якого 19 чоловік, причому семеро з них - юристи, не може цим займатися", - резюмував Стець.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас