ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Русские не ссут": Єфремов рве мережу новим скандальним виступом (ВІДЕО)

Російський актор Михайло Єфремов представив черговий сатиричний вірш. Цього разу об`єктом для жартів став допінговий скандал з російськими спортсменами та препаратом "Мельдоній"
Depo.
20 травня 2016 14:21
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Донбас з посиланням на мережу YouTube.

Автором вірша є російський поет Андрій Орлов, відомий під псевдонімом Орлуша.

Вірш написаний на мотив однойменного твору Корнія Чуковського "Айболит", тільки замість хворих звіряток до лікаря Айболита приходять російські спортсмени і функціонери за скандальним препаратом, а "лікар" їм радить "не писать в незнакомые баночки".

Примітно, що образ "доброго лікаря" Єфремов втілював у такому ж самому костюмі, в якому його батько Олег Єфремов грав Айболіта у відомому радянському фільмі "Айболит 66".

Нагадаємо, що у 2015 році вибухнув скандал навколо Всеросійської федерації легкої атлетики і Російського антидопінгового агентства, коли незалежна комісія Всесвітньої антидопінгової асоціації (ВАДА) опублікувала доповідь, в якому Росія звинувачувалася у державній підтримці допінгу.

Пізніше Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій (ІААF) відсторонила Росію від міжнародних змагань на невизначений термін, участь її легкоатлетів в Олімпіаді 2016 року - під питанням.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас