ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Риба гниє з голови": Чергові розборки в "ДНР"

"Гвардійці кардинала" попалися на продажу гуманітарки і наркотиків
Depo.
30 червня 2015 22:06
ФОТО: depo.ua

У Донецьку не проходить і тижня, як жителі Донеччини дізнаються що-небудь новеньке про "подвиги" доблесних бойовиків з так званої "республіканської гвардії "ДНР".

Про це повідомляє "Оборона Маріуполя" у "Фейсбуці", передає Донбас.depo.ua.

"На цей раз "відзначилися" командири цієї "гвардії". Ну, просто не везе її лідеру Івану Кондратову на своїх помічників (до речі цей бойовик іменує себе "генерал-майором" "ДНР", маючи за спиною лише середню технічну освіту ...)", - йдеться в повідомленні.

Так, у травні цього року місцевими "правоохоронцями" був заарештований начальник штабу "республіканської гвардії" Верин Михайло Андрійович, з позивним "П'ятий". Одна з причин - розкрадання і реалізація в особистих інтересах гуманітарної допомоги з Росії та розповсюдження наркотичних речовин. Причому, "допоміг" вивести на чисту воду цього шахрая, заступник та радник І.Кондратова - Осадчий Олексій Вікторович, що іменує себе "Кіля".

Не минуло й місяця, як сам "борець за чистоту" у лавах "гвардії"Олексій Осадчий попався на тому ж - продаж гуманітарки і наркотики.

"За аналогією, наступним вже може стати і сам Іван Кондратов? Все ж таки не даремно існує в народі російське прислів'я "Риба гниє з голови".

І це військова "еліта ДНР". Страшно просто подумати, що тоді діється в інших організаціях цієї невдалої структури", - пише "Оборона Маріуполя".

Більше про новини регіону читайте на Донбас.depo.ua.