ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Призрак" Мозгового жорстко розформують

А всіх незгодних відстрілюватимуть по-тихому
Depo.
24 травня 2015 14:33
ФОТО: depo.ua
"Призрак" Мозгового жорстко розформують
"Призрак" Мозгового жорстко розформують

Після смерті бойовика Мозгового, в найбільш незавидному положенні опинився обезголовлений "Призрак". Одразу після вбивства бойовики його бригади  вийшли на прес-конференцію і заявили, що не знають, кому мститися за його смерть, і закликали не розповсюджувати божевільні версії, натякаючи на участь Плотницького у його ліквідації.

"Бригада мала, хочу запевнити всіх, на даний момент не просто нормальні, а й правильні взаємовідносини з командуванням, виконувала всі поставлені задачі. Ми не раз це доводили", розповів один із бойовиків. Вони також запевнили, що будуть сприяти слідству, яке веде так звана "генпрокуратура "ЛНР".

Таким чином терористи "Призраку" по-перше закликали всіх бойовиків мовчати, намагаючись убезпечити залишки банди від зачисток. А по-друге, подали сигнал Плотницькому, що не нариватимуться і чекають від нього наказів щодо подальших дій.

Про протистояння головного "ЛНРівця" Плотницького і алчевського бойовика Мозгового, яке останнім часом  відбувалося в публічній площині, не говорив тільки ледачій. І навіть сам Мозговий розповідав, що отримав від влади "ЛНР" погрози про арешт і повне знищення, якщо він не скасує військовий парад у окупованому ним Алчевську. До слова, парад він так і не скасував, а навпаки перетворив на ходу європейських фріків.

Тож ліквідація ватажка "Призраку" була лише питанням часу. Тому й не дивно, що після його розстрілу, інтернет підірвала хвиля звинувачень на адресу Плотницького.

"Призрак" Мозгового жорстко розформують - фото 1

*****

"Призрак" Мозгового жорстко розформують - фото 2

*****

"Призрак" Мозгового жорстко розформують - фото 3

Прихильники бойовиків в один голос згадували всі огріхи та зради головного терориста "ЛНР", а українці пропонували дати йому звання героя за відстріл терористичних ватажків.

Як ми вже писали в матеріалі "Мозговий має стати героєм "ЛНР". Посмертно", на відміну від ліквідованого раніше "Бетмена" та "Малиша" ("комендант" Первомайська Євген Іщенко), на яких в "ЛНР" повісили всіх собак, ватажка "Призрака" очікує посмертна героїзація та слава Котовського і Фрунзе, які дивно померли, але залишилися "героями у пам'яті народній". А вчорашня заява командира "Тіней" Олександра Гладкого, що саме українські партизани завалили Мозгового,  остаточно канонізує його на теренах "Новоросії".

Крім того, "Тіні" зробили величезну послугу головному бойовику "ЛНР" Ігорю Плотницькому, знявши з нього всі підозри у вбивстві, і тепер головна задача для Ігоря Венедиктовича ретельно оберігати незаплямоване ім'я "закатованого "украми" героя", і не допустити, бодай боже, будь-яких розмов про внутрішні розборки.

Тому, наступна заява бойовиків "Призрака" має бути про розформування бригади та повне підпорядкування підконтрольним Плотницькому підрозділам "ЛНР". І більшість із бойовиків дійсно перейде під командування "ЛНР", бо тікати їм більше нема куди. Існування  сусідньої банди Дрьомова так само залишається під великим питанням. Адже стаханівський "Батя" - перший в списку на ліквідацію.  Всіх же, кого такий розвиток подій не влаштовує, будуть відстрілювати по-тихому. Над "ликом героя" має панувати тиша...