ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Через вас, козлів, нам зарплату урізали": У Росії поліцейські жорстоко побили терориста "ДНР"

Поліцейські із російського Нижнього Новгорода жорстоко побили чоловіка, який воював разом з терористами на Донбасі
Depo.
28 квітня 2015 11:03
ФОТО: depo.ua
"Через вас, козлів, нам зарплату урізали": У Росії поліцейські жорстоко побили терориста "ДНР"
"Через вас, козлів, нам зарплату урізали": У Росії поліцейські жорстоко побили терориста "ДНР"

Інцидент стався коли бойовик Олександр Зайцев, під час своєї відпустки сидів з товаришами в кафе, звідки наряд ППС відвіз їх у відділ поліції № 4 Московського району Нижнього Новгорода, передає depo.ua з посиланням на "МК Нижний Новгород".

Поліцейські попросили документи затриманого. В паспорті правоохоронці побачили посвідчення бійця "ДНР", що спровокувало в них хвилю незадоволенні та агресії.

"Я й не міг подумати, що це викличе таку агресію у поліцейських. Для початку мені сказали, що здадуть в ФСБ за найманство. Я пояснив, що я не найманець, а доброволець, який оплати не отримує. Далі пішла тирада від одного з поліцейських: "Нам через вас, козлів, зарплату урізали!".

Потім поліцейський переключився на геополітику.

"Мовляв, йому і його "бойовим товаришам" "Крим на ... не впав!" З боку це виглядало так: сиділи три поліцейські і по черзі гавкали, який я поганий. Один з них мене запитав: за кого воював? Я відповів, що захищав "русскіх" людей. Після цієї фрази один з них ударив мене по обличчю, я відсахнувся. Тоді він намотав на руку ремінь і почав завдавати мені ударів по спині й голові. Дуже хотілося вдарити у відповідь, але я розумів, що відразу отримаю термін за напад на представника влади. Через пару хвилин мене стусанами відправили в камеру. Вранці прийшов наш знайомий, віддав "штраф" поліцейським - і нас відпустили"- розповідає сам Олександр.

"Ополченець" з Нижнього Новгорода Олександр Зайцев з позивним "Заєць" повернувся з Новоросії перед Новим роком.

Воював у РГД "Рязань" в Донецьку і штурмував село Маринівка, брав участь у боях у Горлівці.