ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

«Артемсіль» за 4 місяці наростило обсяги експорту до ЄС на 35%

Підприємство знайшло заміну російським замовникам, яким заборонили купувати українську сіль
Depo.
19 травня 2015 16:00
ФОТО: depo.ua

Державному соледобувному підприємству «Артемсіль» за 4 місяці 2015 вдалося наростити обсяги експорту продукції в країни Європейського Союзу на 35%, порівняно з аналогічним періодом 2014 року.

Значно збільшилися поставки солі для промислової переробки в Угорщину (на 68%), Польщу (на 51%) і Латвію (на 19%), пише 06274.

Вперше отримана заявка на відвантаження понад 1 000 вагонів солоного мінералу для споживачів Угорщини. Одним з найбільших споживачів продукції ДП «Артемсіль» на угорському ринку є хімічний завод BorsodChem.
Крім солі для промислової переробки європейські партнери почали проявляти активну зацікавленість у поставках великих обсягів фасованої харчової солі.

Варто відзначити, що збільшилася і частка ринку деяких країн СНД. Так, Грузія стала закуповувати продукції ДП «Артемсіль» на 28% і Молдова на 39% більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
«Після закриття російського ринку для нашої харчової солі, ми стали проводити активний пошук нових споживачів. Нам вдалося оперативно відреагувати та укласти договори як зі старими, так і з новими партнерами на поставки нашої продукції. Робота по збільшенню частки європейського ринку буде проводитися і надалі », - зазначив в.о. генерального директора ДП «Артемсіль» Денис Фоменко.

Нагадаємо, що 26 січня 2015 Росспоживнагляд заборонив ввезення харчової солі виробництва держпідприємства «Артемсіль» на територію РФ. Замінити настільки значиму частку ринку збуту в короткий період практично не можливо. Тим не менш, ДП «Артемсіль» вдалося зберегти рентабельність підприємства і з початку року налагодити відносно стабільну роботу з видобутку, переробки та реалізації соляної продукції.