Порошенко нагородив загиблого луганського героя-"айдарівця" орденом за мужність
Артему було усього 25 років
- Донбас
-
3 липня 2015 09:46
Указом Президента України нагороджено посмертно орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня бійця підрозділу "Айдар" Артема Нетруненка.
Як повідомляється на сайті Президента, Нетруненка нагороджено за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.
Артем Нетруненко - народився 7 жовтня 1989 року у Луганську. Мав історичну освіту, закінчив Луганський університет імені Тараса Шевченка 2006-2011 рр за спеціальністю «Історія та основи права». Брав участь у луганському Євромайдані. Мав україно-чеченське походження, мусульманин за віросповіданням та відвідував мечеть.
Із першого дня створення став до лав батальйону «Айдар», що в складі Збройних Сил України.
25 травня 2014 брав участь у бойовій операції із затримання 14 терористів, що пробували зірвати вибори президента України в Новоайдарському районі. Надалі брав участь у визволенні міста Щастя від російських бойовиків, у боях за селища Металіст та Жовте у передмістях Луганська. Був поранений осколком в ногу.
12 липня 2014 разом з двома бойовими товаришами під час виконання завдання загинув від мінометного обстрілу терористів поблизу села Жовте під Луганськом. Згідно з іншими даними, їхній БТР підірвався на фугасі з детонацією боєкомплекту в районі селища Металіст, що також у передмісті Луганська.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 11:04Ворожі дрони пошкодили пожежну частину у Покровському районі Донеччини ФОТО
- 09:31Росармія з шести напрямків запустила цієї ночі 111 дронів та одну ракету по Україні
- 08:40 Минулої доби на фронті відбулося 223 бойові зіткнення
- 13:30Як отримати статус УБД: Ключові зміни
- 11:25На Закарпатті врятували босого й замерзлого до напів смерті жителя Донеччини (ВІДЕО) Відео
- 09:11 Розпочалася 1 130 доба війни: Ситуація на фронті напружена
- 22:40 На фронті ворог намагався 200 разів прорвати оборону ЗСУ: Левова частка боїв відбулася на трьох напрямках
- 21:21Відтепер ВПО, українцям за кордоном та на ТОТ легше буде отримати пенсію
- 20:27На Донеччині вирішили евакуювати дітей з ще 13 населених пунктів
- 23:03 Сьогодні окупанти більше 200 разів намагалися прорвати оборону ЗСУ
- 22:45 З початку поточної доби на фронті відбулося 183 боєзіткнення, - Гннштаб ЗСУ
- 19:36 росіяни вгатили по Донеччині: загинула матір з 3-річною донькою, ще одну дитину поранено
- 11:19В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у квітні
- 10:44Внаслідок обстрілів на Донеччині за добу загинуло двоє цивільних. В області значні руйнування (ФОТО) ФОТО
- 13:23 ЗСУ взяли під контроль Надію на Луганщині (ВІДЕО) Відео
- 11:27Майже півтори сотні разів ДСНСівці за добу ліквідовували наслідки обстрілів
- 10:40 У Торецьку Повітряні сили ЗСУ розбомбили район зосередження сил ворога (ВІДЕО) Відео
- 09:58 Росія вночі запустила по Україні майже 150 дронів, з них 122 - ударних
- 09:10 Окупанти на фронті майже півтори сотні разів намагалися прорвати оборону ЗСУ