Як краматорський студент винайшов унікальний водяний будильник

Чому б не поєднати півлітрову пляшку води і будильник, який дзвонить, доки цю воду не вип'єш?

Як краматорський студент винайшов унікал…

Краматорський студент Вадим Бочаров винайшов будильник, який гарантовано розбудить с користю для здоров'я.

Кореспондент Depo.Донбас вирішив з'ясувати як стають винахідниками і чим вони займаються у вільний час.

22-річний Вадим – звичайний студент Донбаської державної машинобудівної академії, який вивчає менеджмент. Винаходами і творчістю ніколи не займався, а свій винахід зробив майже випадково. "В нас було завдання з менеджменту – придумати щось, що може бути основою для бізнесу. Я пригадав годинники, які працюють на воді – їх можна купити на китайських сайтах. І подумав, а чому б не поєднати півлітрову пляшку води і будильник, який дзвонить доки цю воду не вип'єш? По-перше, пити чисту воду вранці дуже корисно, а по-друге, випивши півлітра вже не заснеш", - розповідає Вадим.

За його словами, викладачі дуже добре оцінили цю ідею. Й зараз хлопець думає, чи не варто її запатентувати. Крім того, Вадиму так сподобалося знаходити незвичне застосування звичним речам, що він зараз думає, як удосконалити звичайну веб-камеру.

"Зараз дуже популярна думка про те, що через вебкамеру за вами можуть стежити навіть коли ви її вимкнули. Тож більшість людей намагається закривати її різноманітними наліпками. Це не дуже естетично і не зручно. Зараз я намагаюся вигадати якийсь універсальний пристрій, який зможе закривати та відкривати камеру, як вічко у звичайній двері", - розповідає студент.

За словами Вадима, він мріє, що його подальше життя стане пов'язане з якимось стартапом на базі його винаходу. Якщо цього не вийде, то своє життя він хоче пов'язати з якимись логістичними послугами чи продажами. "Зараз я працюю офіціантом, і мені це подобається – весело і дуже багато спілкування з людьми. Але займатися ресторанним бізнесом я не хочу. Щоб побудувати гарний ресторан, йому необхідно приділяти весь свій час, для мене бу буде важко", - розповідає Вадим.

За його словами, попри стереотипи, друзі цілком позитивно ставляться до його роботи у сфері обслуговування.

"Перші дні я думав: Що робити якщо доведеться обслуговувати друзів? Проте на практиці виявилося, що це навіть весело – працюєш і одночасно спілкуєшся з друзями", - каже Вадим. У сучасних студентів дуже модно працювати та заробляти власні кишенькові гроші. І при цьому не важливо, чим займається людина: роздає листівки, охороняє паркування чи працює офіціантом. Головне, що є можливість заробити власні гроші.

Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme