Під Києвом до пансіонату з переселенцями увірвалися тітушки: Мешканці відстрілювалися

У пансіонаті "Джерело" в Пущі-Водиці під Києвом, де проживає 168 переселенців з Криму і Донбасу, сталася перестрілка

Як передає Depo.Донбас, про це на своїй сторінці у Facebook повідомила волонтер Леся Литвинова.

"У "Джерелі" перестрілка. При всьому моєму відношенні до компактних поселень, там діти. Більше п'ятдесяти. І стрілянина - це точно не те, що їм потрібно. Від стрілянини вони один раз вже бігли", - написала вона.

Як повідомляє журналістка Марина Курапцева у Facebook, зранку 20 березня на територію пансіонату прийшли невідомі, який вона назває "тітушками", які вибили скло та пошкодили трансформатор. За її словами, колишні бійці батальйону "Айдар", які також живуть у "Джерелі", відкрили вогонь.

"Сьогодні вранці в будівлю прийшли тітушки з монтировками, вибили вікна, повисмикували дроти з усіх комунікацій, які вдалося виявити, налякали до напівсмерті жінок і дітей. Мами з дітьми ховалися на четвертому поверсі будівлі, поки йшов погром. Бійці "Айдару", які розміщені в пансіонаті "Джерело", відкрили вогонь у повітря, щоб відігнати буйнопомешанних, що напали на пансіонат", - написала вона.

Курапцева зазначає, що наразі у пансіонаті гостро стоїть питання із розселенням хоча б жінок із дітьми.

Переселенці з окупованих територій України живуть у "Джерелі" з 2014 року. Проблеми із їхнім розміщенням почалися за рік після їхнього заселення у пансіонат. У будівлі неодноразово відключали гарячу воду, електрику та опалення, посилаючись на заборгованість власника, приватної фірми "Геліос", перед Київською державною міською адміністрацією (КМДА). Міська влада пропонуватиме переселенцям, переїхати до міста Кривий Ріг, де збудовані модульні будинки.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас