Не виключена ескалація: У Міноборони заявили, що готові ввести воєнний стан
У разі оголошення воєнного стану в Україні Збройні сили в змозі виконувати завдання керівництва держави
- Донбас
-
27 квітня 2017 11:35
Як передає Depo.Донбас з посиланням на Інтерфакс-Україна, про це в ході Міжнародної конференції з безпеки в Києві заявив заступник міністра оборони України Ігор Павловський.
"На сьогодні у разі розвитку конфлікту на сході України, в разі введення воєнного стану, ЗСУ, підтягнувши підготовлений резерв, повністю в змозі виконати вимоги керівництва держави в частині підтягування і розгортання для повного застосування. Тут проблем немає", - сказав Павловський.
Разом з тим, заступник міністра оборони зазначив, що підготувати і реформувати армію за останні три роки в умовах конфлікту вдалося завдяки мінським угодам.
"Завдяки тому, що є Мінський формат, у нас є низька інтенсивність конфлікту на Сході країни. Це дає можливість на сьогодні виконувати низку завдань: переводити армію на професійну основу, озброювати, формувати нові структурні види, зокрема ССО", - сказав заступник міністра.
Він також нагадав, що від початку агресії Україна втратила понад 10 тис. громадян, з яких – 2 тис. 652 військовослужбовці. Крім того, на сьогодні окуповано близько 43 тис. кв. км українських територій.
"Не виключається ескалація конфлікту", - зазначив він.
Нагадаємо, що представник України у підгрупі з безпеки Тристоронньої контактної групи Євген Марчук повідомив, що указ про введення воєнного стану в Україні через російську агресію вже підписаний президентом Петро Порошенком.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 22:46 Доба на фронті: Відбулося 161 бойове зіткнення
- 22:13У Генештабі спростовують інформацію рф про захоплення кількох українських міст
- 10:59В ніч на 20 листопада РФ атакувала енергетику в 4 областях, - Міненерго
- 10:26Коригувала удари надважкими бомбами по Лиману: СБУ затримала чергову зрадницю ФОТО
- 22:11 На фронті ворог майже дві сотні разів атакував позиції ЗСУ: на яких напрямках бої тривають і зараз
- 22:08 За добу на фронті відбулося 150 бойових зіткнень: де ворог лютує найбільше
- 11:19Минулої доби росіяни били по Краматорську дронами та авіабомбами
- 11:45Гуманітарна катастрофа на окупованій Луганщині: люди хронічно без води та тепла
- 08:40 На фронті минулої доби зафіксовано 176 бойових зіткнень, - Генштаб ЗСУ
- 12:00Як отримати "зимову тисячу"
- 08:40 Росармія активізувалася майже на всіх ділянках фронту
- 16:59Росіяни інсценували встановлення прапора в Мирнограді та були ліквідовані, — ЗСУ
- 14:42У Краматорську дрон рашистів "Молнія-2" влучив по площі Миру
- 22:42 Доба на фронті: Зведення Генштабу ЗСУ
- 22:07 "Азовці" на Донеччині взяли у полон одразу цілий загін (ВІДЕО) Відео
- 21:04 Росіяни готують депортацію українців із окупованих територій до Сибіру
- 20:19 Противник не контролює Покровськ і не має успіху в оточенні українських сил, - Сирський
- 16:33Для переселенців з Маріуполя зведуть житловий квартал у Білій Церкві: проєкт уже отримав архітектурний концепт
- 22:31 Більш як дві сотні разів за поточну добу нападники намагалися прорватися через лінію фронту
Сектор

